hakkımızda

Bilgis, araştırma ve bilişim sektörlerinde kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Gelir Artırıcı Çalışma, Coğrafi Bilgi Sistemi, Kent Bilgi Sistemi, Mobil Uygulama Geliştirme, Adres Bilgi Sistemi, UAVT – GIS – MIS Entegrasyonu, Sosyal Doku Analalizi, Yazılım Geliştirme ve Enformasyon Teknolojisi alanlarında proje faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Bilgis, yerel yönetimlere; yazılım tasarımından kuruluma, eğitimden işletime, bakım ve destek servislerinden danışmanlığa kadar birçok katma değerli hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet sağlayabilmek için modern AR-GE departmanı ile müşterilerine uluslararası standartlarda servis hizmeti sağlamaktadır.

Bilgis halihazırda sürdürmekte olduğu ulusal ve uluslararası stratejik tedarikçileri ile belediyelere ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda bilgi teknolojileri çözümleri sunmaktadır. “Bilgis Arge Merkezi” Bilgis’in sektörde sahip olduğu lider konumunun güvencesi niteliğindedir.

Bilgis, kurumsal birikimi, tecrübeli uzman kadrosu ve işbirlikleri ile, enformasyon teknolojisinin gelişme ve değişme sürecinde kendini devamlı yenileyerek kurumlara hizmet vermektedir.